Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-04-30
765619
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Hästar i Stora Skuggan", signerad och daterad V. Kliuchnikov -13, olja på duk, ca 33x28 cm, oramad