Golvlampor
2020-04-29
765372
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1-par, 1980/90-tal, stomme i gulmetall, 5 ljusarmar, skärmar i glas, höjd ca 175 cm
Ej funktionstestade, Sav garanterar ej funktionen, visst ytslitage