LENNART JIRLOW: Trubaduren på kalaset
Klubbat för:
74 000 SEK
Arviointi
90 000 SEK
Kuvaus
LENNART JIRLOW (1936-2020): Trubaduren på kalaset, signerad L. Jirlow, olja på duk, 50x61 cm.
Kuntoraportti
765329
Päivämäärä:
2020-05-10