LENNART JIRLOW: Trubaduren på kalaset

Klubbat för:

74 000 SEK

Arviointi

90 000 SEK

Kuvaus

LENNART JIRLOW (1936-2020): Trubaduren på kalaset, signerad L. Jirlow, olja på duk, 50x61 cm.

Kuntoraportti

765329

Päivämäärä:

2020-05-10