Bojan Kina 1700/1800-tal
2020-04-27
765326
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOJAN, Kina, 1700/1800-tal, porslin, blå underglasyrdekor av pioner i trädgård, lock medföljer, total höjd 24 cm.
Sedvanligt ytslitage och tillverkningsdefekter, lock med pålimmad flisa.