Bert-Håge Häverö
2020-04-30
765297
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (f.1932), lfärglitografi, "En sommardag i Kyrksund på Tjörn", signerad Bert-Håge Häverö, EA, mått ca 76x53 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram