Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-04-28
765284
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av okänd man, 1800-tal, olja på duk, ca 31x28 cm
Krackelyr