Taklampa
2020-04-27
765277
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, funkisstil, sent 1900-tal/2000-tal, förkromad metall med vit opak glaskupa, höjd ca 40 cm.
Sedvanligt slitage, ej funktionstestad.