Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-04-28
765247
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med fiskebåt, signerad C Linn, olja på duk, ca 61x94 cm
Smärre färgbortfall och märken i kanterna