Roberto Matta färgetsning
2020-05-02
765203
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROBERTO MATTA, kompositio med figurer, färgetsning, signerad samt numrerad 67/100 , bladstorlek ca 66 x 50 cm