Mona Huss Wallin, litografi
2020-04-30
765110
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONA HUSS WALLIN, färglitografi, Fönsterstilleben med solrosor, signerad, daterad 1992, numrerad 139/290, mått ca 50x41,5 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram