Lisa Rinnevuo
2020-04-27
765097
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Tillsammans", signerad Lisa Rinnevou, 118/225, färglitografi, ca 31x38 cm