Byrå 1800-tal
2020-04-27
765094
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, belag i mässing, 4 lådor, höjd 100, 102x46 cm
Omarbetad