Peter Dahl litografi
2020-04-30
765069
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, numrerad 289/290, bladmått ca 57x40,5 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerad ur ram