Helmut Mantel oljemålning
2020-04-27
764996
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925-1979): Figurkompotisiton, signerad, olja på duk, 114x100 cm