Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 97/100, färgseriegrafi, bladmått ca 34,5x27 cm
Oramat blad
764978
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här