Theresia Hvorslev inramad skulptur
2020-04-27
764963
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THERESIA HVORSLEV, skulptur i monter, i form av fjäder, signerad samt daterad -86, ramens mått ca 30x30, fjäderns längd ca 16 cm
Ej examinerad ur ram