Bordslampor 2 st Carl Fagerlund Orrefors
2020-04-27
764929
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL FAGERLUND, 2 st, bordslampor, Orrefors, underfång i blått och olivgrömnt fäste i metall och gulmetall, signerade Orrefors, höjd ca 30 - 31 cm nexkl armatur
Slitage, ej funktionstestade, armatur samt armaturring lös på en av lamporna