Bert-Håge Häverö litografi
2020-05-13
764917
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) "Norrtelje", signerad samt numrerad 142/360, ca 38x52,5 cm, ej ramad