Bert-Håge Häverö litografi
2020-04-27
764906
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) "Norrtelje", signerad samt numrerad 144/360, ca 38x52,5 cm, ej ramad