Ljusplåtar mässing
2020-04-25
764587
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSPLÅTAR, 2 par, 1800/1900-tal, punsad mässing, för två resp. ett ljus, höjd 30-58 cm
Lagningar