Per-Hilding Perjons oljemålning
2020-05-04
764570
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PER-HILDING PERJONS (1911-1998), "Lördag i fäboden, Dalarna", olja på duk, signerad, 61 x 50 cm.