Ljusstakar silver
2020-04-25
764553
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, nyrokoko, fyllda, höjd ca 18,5 cm
Lagning