Golvlampa Lyktan
2020-04-24
764463
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 3 ljuspunkter, kromad, fotplatta i marmor, etikettmärkt Lyktan, höjd ca 205 cm
Brukslitage