Angelica Wiik färglitografi
2020-04-23
764362
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "På väg", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 59x42 cm