Beck & Jung mixed media 1983
2020-04-23
764356
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, och Bo Ljungberg, 1939-2007): Pinnebus IV, signerad och daterad Beck & Jung 1983, numrerad (9?)/65, computer ink plot, hand colored, bladmått 67x49 cm
PROVENIENS
Köpt på Stockholms Auktionsverk, lot 4383