Glasservis
2020-05-02
764353
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GLASSERVIS, totalt 84 delar, slipad dekor, kvadratisk fot, 1900-tal, bestående av, 21 selterglas, 21 cupglas, 17 vinglas, 19 starkvinsglas, medföljer 6 vinglas med snarlik dekor
Nagg förekommer