Anita Fröding oljemålning
2020-04-25
764337
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höst väg en dikt", ur Poetens vandring, monogramsignerad, olja på duk, 100 x 120 cm