Byrå, tre lådor
2020-04-24
764181
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, 3-lådig, furu, lasyr samt flera olika färglager frigorda, höjd ca 80, bredd 87,5, djup 46,5 cm
Bruks/åldersslitage, avslag på ben, nyckel finns, hämtas vid utlämningen,