Salongsbord, art déco
Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, art déco, mörkbetsad och lackerad björk, hylla, träskuren dekor, höjd ca 60, diameter ca 82 cm
Bruksslitage, repor och avslag, enstaka sprickor på tre av bordsbenen, krackeleringar och skador i lacken
764154
2020-04-25