Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-04-23
764140
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (19/1800-tal): Sydländsk kustvy med fiskare, olja på duk, 30x44 cm