Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer

Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer
Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer
Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer
Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer
Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer
Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer
Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer
Hans Gedda, Cirkus, Jonglörer

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HANS GEDDA (född 1942): Cirkus, Jonglörer 1976, signerad Hans Gedda, gelatinsilverfotografi, bildyta 31x31 cm, vintage.

PROVENIENS: Svensk privatsamling

764135

2020-05-10