Punchmuggar silver
2020-04-25
763948
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 17 st., silver, kontrollstämplar, invändigt föryllda, 1900-tal. höjd ca 4 cm, vikt ca 535 g