Samling dosor silver
2020-04-25
763945
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSOR, 19 st, silver, kontrollstämplar, 1900-tal, största L ca 6 cm, bruttovikt ca 365 gram