Ikon
2020-04-23
763912
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, Olika ryska helgon och martyrerna, Centrala Ryssland, 1800-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 30,5x25,5 cm
Bortfall av kredering och färg, slitage, krackleyr, retuscher