Tallrikar Kina 1700-tal
2020-04-28
763902
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, Kina, 1700-tal, porslin, dekor med blommor, diameter ca 23-31 cm
Naggar