Rölakanmatta 1900-talets mitt
2020-05-02
763887
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt, grått mittfält med geometriska slingor i rosa och ljusblått, ljusbrun kantbård, ca 155x64 cm
Smärre slitage, fransar med slitage, enstaka fläckar