Rölakanmatta 1900-talets mitt
2020-05-02
763884
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt, gråbeige mittfält, dekor av rankor i brunt, grönt och rosa, blått och vitt, signerad ME, ca 257x100 cm
Smärre slitage