Tallrikar Kina 17/1800-tal
2020-04-28
763870
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, 17/1800-tal, bl a, Qianlong, dekor med blommor, diameter ca 22,5-23,5 cm
Naggar, mindre spricka