Ikon
2020-04-23
763827
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
IKON, helig kvinnofigur, Grekland, 1900-tal, tempera/olja på pannå, ca 30x24 cm
Slitage