Golvlampa
2020-04-22
763607
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 2 ljuspunkter, teak samt skärm i papper och överst skiva i akrylglas, höjd ca 158 cm
Funktionen garanteras ej, slitage