Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
KJELL SUNDBERG (född 1942): "Tidsmaskinen eller Gäster i en sannolik värld", olja på pannå, monogramsignerad KAS, signerad samt betitlad a tergo, ca 40x30 cm
763459
2020-04-26