Oidentifierad konstnär
2020-04-21
763234
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, olja på duk, signerad, ca 81x60 cm
Lagningar vid duk