Tallrikar porslin Kina
2020-04-24
763055
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, diameter 21,5-22 cm.
Bruksslitage, nagg, två tallrikar med sprickor.