Lars Pirak saltripa
2020-04-21
762904
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LARS PIRAK (1932-2008), saltripa med sked, horn, signerade Lars Pirak 86, Jokkmokk höjd ca 4 cm
Minimalt slitage