Halsband med hänge, Jan Brunk
2020-04-20
762803
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN BRUNK, halsband, silver, 1990-tal, fyrkantigt hänge med grön sten, lås med hake, kontrollstämplar på kedja samt hänge, kedjans längd ca 72 cm, hänge 5x4 cm, vikt 53 g
Smärre bruksslitage, smärre oxidering och repor