Brosch, brons, Marnefeldt
2020-04-20
762798
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARNEFELDT, brosch, brons, genomgående dekor, bredd ca 7 cm, vikt 37 g
Smärre slitage. smärre repor och oxidering