Taklampa 1920/30-tal
2020-05-03
762730
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30-tal, stomme i vitmetall, kupor i glas, 3 ljuspunkter, diameter ca 35 cm, höjd ca 100 cm
Nagg på kuupornas mynningar (syns ej monterade), krok för upphängning skadad, ej funktionstestad