Elsie Hermansson
2020-04-18
762540
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELSE HERMANSSON (1900-1997) (2): "Från Hallandsåsen 1949", signerade Else Hermansson, olja på duk, ca 21x11 cm