Jan Naliwajko olja på duk
2020-04-18
762502
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, olja/blandteknik på duk, signerad J Naliwajko, daterad 66, ca 58x35 cm