Bergboms lampa marmor
2020-04-18
762486
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGBOMS, bordslampa, 1900-talets mitt, cylinderformad fot i marmor, etikettmärkt, totalhöjd 41,5 cm
Fungerar enligt uppgift , smärre slitage